Polikredyt

Poznaj nas

Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie

To Bank, który łączy tradycję z nowoczesnością, każdy klient znajdzie tu ofertę na miarę swoich potrzeb. Dla swoich klientów Bank szuka i wdraża takie rozwiązania technologiczne, aby korzystanie z bankowości internetowej było szybkie i bezpieczne. Bez wychodzenia z domu, nie przekraczając progu Banku, można załatwić wiele spraw. Bank prowadzi działalność finansową na rzecz osób fizycznych, prawnych oraz jednostek organizacyjnych, jeżeli posiadają zdolność prawną.

dekorator strony 2

Usługi świadczone przez Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie

Szukasz najlepszych rozwiązań do swoich finansów - jak nimi elastycznie dysponować i jak je sensownie ulokować? Rozważasz wzięcie kredytu z ratami, które nie naruszają Twojej stabilizacji? Pragniesz się posługiwać kartą, umożliwiającą wygodne przeprowadzenie dowolnych operacji? Chcesz, by Twoje pieniądze posiadały solidny pakiet zabezpieczeń? Tu Twoje dylematy znajdą pomyślne rozwiązanie.

zobacz nasza stronę zobacz nasza stronę
ubezpieczenia dekorator

Ubezpieczenia

Na tej stronie znajdziesz oferty ubezpieczeniowe kilku towarzystw. Dzięki temu możesz dobrać ubezpieczenie, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

kredyty dekorator

Kredyty

Chcesz wziąć kredyt na mieszkanie? A może interesuje Cię kredyt na polisę OC/AC? Idealnie trafiłeś! Zobacz naszą ofertę kredytową i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada.

dekorator strony 3

Dane rejestrowe

Jeśli masz problemy z korzystaniem ze strony, potrzebujesz pomocy przy doborze produktu lub po prostu chcesz o coś zapytać, napisz do nas!

Bank Spółdzielczy w Trzebieszowie

NIP: 8250003736
REGON: 000501475
KRS: 0000065761

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu. Chętnie służymy pomocą.